Helmet care kit trip

Helmet care kit trip

79,00 
+

Zestaw do pielęgnacji kasku Xzone – to nowa zaawansowana formuła, dzięki której Twój kask odzyska czystość oraz blask. Zestaw został stworzony dla każdego motocyklisty. Dlatego składa się z dokładnie opracowanych produktów do czyszczenia dwuetapowego oraz ścierek z mikrofibry o różnej gramaturze i wielkości. Koncepcja stworzenia go w podróżnym woreczku, sprawia, że zakupując zestaw nie musisz myśleć o niczym więcej. Elegancki podręczny worek zmieści się zarówno do zadupka motocykla jak i do plecaka czy kieszeni. Dzięki dwuetapowej formule unikniesz uporczywego szorowania resztkami owadów po delikatnym wizjerze.

Zestaw do pielęgnacji kasku w stosunku do zestawu do czyszczenia kasku rozszerzony jest o dodatkowy produkt - jony srebra miętowe.

Jednym z najbardziej uciążliwych elementów motocyklowej podróży jest zabrudzona szybka od kasku. Zestaw sprawi, że gdy tylko zostaniesz #zmuszonydowyczyszczenia szybko i łatwo przywrócisz czystość a gwarancja braku smug sprawi ze dalej będziesz cieszył się jazdą z pełnym polem widzenia. Zestaw do czyszczenia kasku Xzone stworzony przez Robertozon w Polsce – gwarancja jakości oraz funkcjonalności. #zmuszonydowyczyszczenia  Zestaw zawiera:

 • Żel do czyszczenia kasku – krok 1
 • Detailer do kasku – krok 2
 • Odświeżacz do kasku z jonami srebra MINT
 • Ściereczka z mikrofibry 320g Xzone – do żelu
 • Ściereczka z mikrofibry gładkiej – do mgiełki
 • Specjalny woreczek, do którego spakujesz cały zestaw
 • Instrukcja obsługi

Krok 1. Żel do czyszczenia kasku

Jest to wysokogatunkowy preparat do czyszczenia kasków. Lekko zasadowe pH oraz zastosowanie niejonowych środków powierzchniowo czynnych oraz polikarboksylanów sprawia, że skutecznie penetruje brud oraz szczątki owadów ułatwiających ich łatwe usunięcie. W rezultacie – szybko i skutecznie zadbasz o swój kask oraz widoczność wizjera. Sposób użycia:

 • Za pomocą aplikatora równomierne spryskać zabrudzoną powierzchnię kasku
 • Pozostawić preparat na około 5 minut
 • Rozpuszczony brud usunąć za pomocą szmatki z mikrofibry o większej gramaturze załączonej do

Krok 2. Detailer do kasku

Jest to wysokogatunkowy środek, który nadaje powierzchni jej fabryczny połysk, dzięki czemu efekt nabłyszczenia jest natychmiastowy, nie pozostawia smug i zacieków. Nie zawiera alkoholu oraz substancji wysuszających powierzchnię, dzięki czemu środek nadaje się do wszystkich rodzajów wizjerów przezroczystych, przyciemnianych, metalizowanych oraz z pinlockiem. Środek można również zastosować do czyszczenia szyb motocyklowych, lusterek oraz reflektorów. Sposób użycia:

 • Za pomocą aplikatora równomierne spryskać czyszczoną powierzchnię,
 • Za pomocą szmatki z mikrofibry dokładnie przetrzeć powierzchnię.

Krok 3. Odświeżacz do kasku z jonami srebra MINT Odśwież wnętrze! Z tym środkiem od Xzone możesz w łatwy sposób odświeżyć, zdezynfekować oraz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z wnętrza kasku. Dzięki zawartości srebra koloidalnego o właściwościach bakteriostatycznych odświeżacz blokuje rozwój nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu spray ten pozwala na dłuższe użytkowanie kasku bez nieprzyjemnych wrażeń. Działanie odświeżacza Xzone utrzymuje się nawet przez 72h, ale dla zwiększenia komfortu poleca się stosować go przed każdym założeniem kasku. Pojemność: 50 ml