Leather Clothing Care Kit

Leather Clothing Care Kit

120,00 
+

Zestaw do pielęgnacji odzieży skórzanej Xzone to idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli chcesz utrzymać swoją odzież skórzaną motocyklową w idealnym stanie. Nasz zestaw do pielęgnacji odzieży skórzanej motocyklowej jest łatwy w użyciu i skuteczny w działaniu.

Zestaw do pielęgnacji odzieży skórzanej Xzone zawiera: 

- Środek do czyszczenia odzieży skórzanej 150ml (wersja strong lub normal) 

- Mleczko do konserwacji odzieży skórzanej 100ml 

- Odświeżacz z jonami srebra Man lub Woman 100ml 

- Dedykowana szczotka do czyszczenia odzieży skórzanej Xzone 

- Szmatka z mikrofibry 

 Całość spakowana w elegancki kartonik (idealnie nadaje się również jako prezent)

 Instrukcja obsługi:

 1. Środek do czyszczenia skóry Xzone Środek do czyszczenia odzieży skórzanej Xzone

SPOSÓB UŻYCIA :

 -Wstrząsnąć opakowanie przed użyciem; -Sprawdzić działanie środka, wykonując test na niewielkiej, ukrytej powierzchni – przede wszystkim należy zachować szczególną ostrożność stosując środek na skórach farbowanych; -Nanieść na powierzchnię skóry i ruchami okrężnymi, dostosowując siłę nacisku – czyścić za pomocą wilgotnej gąbki lub miękkiej szczotki; -Rozpuszczony brud usunąć za pomocą gąbki lub szmatki wypłukanej w czystej wodzie

-2.Mleczko do konserwacji odzieży skórzanej Xzone

 SPOSÓB UŻYCIA: 

- Wstrząsnąć opakowanie przed użyciem; Nanieść niewielką ilość produktu na mikrofibrę; Delikatnie nałożyć produkt na czyszczoną skórę i dokładnie rozprowadzić po powierzchni; Produkt najlepiej stosować do skór wcześniej wyczyszczonych.

 3. Odświeżacz z jonami srebra Man/Woman

SPOSÓB UŻYCIA :

Za pomocą atomizera spryskać wnętrze odzieży lub obuwia równomierną warstwą na wyczyszczoną i wysuszoną wcześniej powierzchnię, szczególnie w newralgicznych miejscach podatnych na wyłapywanie zapachów. Pozostawić do wyschnięcia.