Personalizacja odzieży motocyklowej

Personalizuj Swój Kombinezon Motocyklowy na według własnego pomysłu:

Twoje marzenia o oryginalnym i niepowtarzalnym kombinezonie motocyklowym stają się rzeczywistością. W naszym zakładzie oferujemy szeroki wachlarz możliwości personalizacji, aby Twój kombinezon odzwierciedlał Twoją wyjątkową osobowość 

Ograniczona ilość modeli dostępnych na rynku to również żaden problem! Nie musisz ograniczać się do standardowych kolorów;)

Co możemy Ci zaoferować:

Zmiana Koloru: Cały kombinezon lub jego pojedyncze elementy mogą przyjąć nowy odcień, który pasuje do Twojego stylu.

Naszywki z Skóry: Dodać można naszywkę z dowolnym napisem wykonanym z wysokiej jakości skóry, co nadaje charakteru Twojej odzieży.

Naszywki Logotypów: Naszywki z logotypami wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby Twoja odzież była wyjątkowa.

Garb Aerodynamiczny: Chcesz zyskać na aerodynamice? Dodamy garb aerodynamiczny do Twojej kurtki.

Kamelbag w Kombinezonie: Jeśli potrzebujesz komfortowego nawadniania podczas jazdy, dodamy kamelbag do Twojego kombinezonu.

Wzmocnienie Kewlarem: Newralgiczne miejsca na Twoim kombinezonie mogą być wzmocnione kewlarem, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo.

Montaż Sliderów: Masz kontrolę nad wyborem sliderów (metalowych lub tytanowych) do swoich butów motocyklowych.

Ręcznie Malowane Motywy: Dla tych, którzy cenią sztukę, możemy dodać ręcznie malowany motyw na skórze Twojego kombinezonu.

Jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem stosowania naklejek na materiałach skórzanych. Są one nietrwałe i z czasem przynoszą efekt jak na zdjęciu obok. Naszywka to zdecydowanie lepsze rozwiązanie na dodatek w bardzo zbliżonej cenie. Jesli nie posiadasz swojego projektu z chęcią pomożemy z jego realizacją.

Przygotowanie projektu