Odzież specjalistyczna to taka, która została zaprojektowana i wykonana w sposób umożliwiający użytkowanie w specjalnych warunkach. Może to być odzież do uprawiania sportów ekstremalnych, odzież robocza, czy odzież wodoodporna. Każda z tych kategorii ma swoje właściwości, które wpływają na skuteczność jej działania.

W przypadku odzieży do uprawiania sportów ekstremalnych, kluczowe są jej właściwości termoizolacyjne, oddychające, wodoodporne lub przeciwwiatrowe. Odzież robocza musi być odporna na przetarcia, rozdarcia, a także chronić przed niebezpiecznymi substancjami. Odzież wodoodporna z kolei musi być w pełni wodoszczelna, ale jednocześnie umożliwiać skórze oddychanie, by nie doprowadzić do przegrzania organizmu.

Nieodpowiednia pielęgnacja odzieży specjalistycznej może wpłynąć na zmniejszenie jej skuteczności, a w skrajnych przypadkach może nawet zagrażać zdrowiu i życiu osoby noszącej ją. Dlatego tak ważne jest stosowanie się do zaleceń producenta, co do prania, suszenia i przechowywania odzieży specjalistycznej. Wiele z tych produktów wymaga specjalnych zabiegów, takich jak stosowanie określonych detergentów, niepranie w wysokich temperaturach lub suszenie w powietrzu.

Dobrą wiadomością jest to, że nasza firma oferuje usługi związane z pielęgnacją odzieży specjalistycznej. Nasz zespół specjalistów wie, jak dbać o taką odzież, aby zachować jej właściwości i przedłużyć jej żywotność. Dlatego, jeśli potrzebujesz pomocy z pielęgnacją swojej odzieży specjalistycznej, możesz na nas liczyć!

Jesteśmy w stanie pomóc w przypadku takich elementów garderoby jak mundury, kombinezony dla pszczelarzy, kombinezony narciarskie, kolarskie i wiele innych.

Nasza firma posiada doświadczony zespół pracowników, którzy są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i zawsze stawiają jakość wykonanej pracy na pierwszym miejscu. Dlatego też, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, aby Państwa odzież specjalistyczna zawsze była w najlepszym stanie.

Jakie usługi świadczymy?

kompleksowy serwis ręcznego czyszczenia odzieży wraz z ozonowaniem, zabiciem brzydkich zapachów, konserwacją, zabezpieczeniem od wody, jonizowaniem srebrem oraz z serwisem zamków;

wymiana zamków, nap, zatrzasków, rzepów – stosujemy materiały najwyższej jakości z zachowaniem standardów i certyfikatów, wykorzystujemy materiały wodoodporne, ognioodporne
zmiana długości / szerokości odzieży specjalistyczne z użyciem odpowiednich materiałów
personalizacja w zakresie kolorów / naszywek